Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TrollCraft [Survival] [Non-premium] [PvP:Tak] [WL:Nie] [narazie 10 slotów] [Serwer:Dedykowany]


Fighter32

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba zagrym nie wiem nie wiem

ja chcesz możesz dostać gamemoda jak wejde na serw

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

Opublikowano

sorry nie zagram

nie zagram bo mi sie minecraft nie włancza musze to naprawić

 

ja chcesz możesz dostać gamemoda jak wejde na serw

nie zagram bo mi minecraft sie nie włancza musze to naprawić

 

naprawiłem

Opublikowano

Serwer spoko , administracja jest bardzo miła i ogarnięta jak najchętniej zapraszam :)

 

 

P.S. Lykan powiedział, ze serwer będzie przez 10 minut offline

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

ej no pograć chcem

 

Serwer spoko , administracja jest bardzo miła i ogarnięta jak najchętniej zapraszam :)

 

 

P.S. Lykan powiedział, ze serwer będzie przez 10 minut offline

ja to ten matis155 wienc wiem
Opublikowano

Przepraszam wszystkich Mr.Destroy ty masz ick w grze Mr.M... jakoś tak?Jak tak to tak jakby twoja wina że serw niie działa.

Wytłumaczenie: wgrałem plugin pvp arena i serw właśnie przestał działać.Zrobiłem reinstal wgrałem pluginy i nic .

 

ej czemu on dostanie gamemoda a np ja nie ??

 

też chce

2 osoby dostaną gm jeden gracz dostaje budowniczego drugi moderatora.

 

pisać nicki z gry!

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

Opublikowano

daj modera na nick

 

nestleee

 

jestem ogarnięty w tych pluginach i mam 15 lat ;)

 

a tak w ogóle na jaką wersje serwer ?

damjian.png

Opublikowano

Przepraszam wszystkich Mr.Destroy ty masz ick w grze Mr.M... jakoś tak?Jak tak to tak jakby twoja wina że serw niie działa.

Wytłumaczenie: wgrałem plugin pvp arena i serw właśnie przestał działać.Zrobiłem reinstal wgrałem pluginy i nic .

 

 

 

 

Nie do końca mój nick w grze to : D4RAK

.sygnatura_player1.png


Opublikowano

Poproszę kid moda na nick 19adis20

Mam 13 lat i ogrniam troche pluginów

*.*
Lajk mile widziany.

 

Opublikowano

Serw off trzeba budować mape od nowa szukam 2 budowniczych pisać w postach wiek i przysłać screena jakiejś swojej budowli .Narazie Mr.Destroy będzie budowniczym na 90% Nestlee jak chcesz mogę ci zaufać 19adis20 tak samo

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...